Overview

                   Kültürümüz

     Faaliyette bulunduğumuz her seviyedeki iş alanında mükemmelliyetçiliğimizin teminatı, insana önem verme yaklaşımımızdır. Uzun yıllara dayanan pozitif ve etkin uygulamalarımız, işimizin en ince ayrıntılarında bile bizlere bir inanç sistemi ve farklı yaklaşım metodları kazandırmıştır. Temel değerlerimizin ışığında, çalışanlarımıza karşı derin bir sorumluluk beslemekteyiz. Yenilikçi ve lider konumdaki çalışanlarımızı geliştirmek ve motive etmek, yönetim sistemimizin temel taşlarından biridir. Başarılarımızı sürdürmemizin bu organizasyon yaklaşımı olduğuna inancımız tamdır.

    Müşteri İlişkileri

    Uzun vadeli müşteri ilişkileri kurmak, müşteri ihtiyaçlarını doğru şekilde tespit etmek ve başarılarına katkıda bulunabilecek çözümler sunmak amacı ile müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışmak, DNA'mızın ayrılamaz bir parçasıdır. Bu yaklaşım, kurulduğumuz günden bu yana Koltuk Dünyası tarafından benimsenmiştir.

    Yeniliğe Bağlılığımız

    Koltuk Dünyası, mobilya sektörü için yüksek kalitede ürünler üreten bir grubun üyesidir. Avrupa'nın çeşitli ülkelerindeki tasarımları, AR-GE si ve kalitesi ile  gösteri sanatları dünyasında tercih edilen bir marka olma yolunda kendi kabul ettirmiştir. Koltuk Dünyası, sektördeki standartları belirlemeye devam etmektedir.